Walentynki nigdy nie były moim ulubionym świętem. Zawsze uważałam je za świetnie zorganizowaną akcję wspierania marketingu kwiaciarni i cukierni. Jednak zawsze miałam nadzieję, że znajdę między książkami choć jedną tajemniczą karteczkę z wyznaniem miłosnym. W końcu, która z nas nie marzy o tajemniczym wielbicielu? I właśnie dla tych po cichu kochających, przygotowałam kartki walentynkowe do wydrukowania. 

Miłość dla mnie jest wielką rzeczą. Zakochać się można raz. Można być później zakochanym, można kochać. Ale ta prawdziwa miłość jest tylko jedna. Nawet jeśliby ta osoba, którą się kocha, zrobiła nie wiem co, to i tak, choć może w inny sposób, będzie się ją kochać. Bo prawdziwa miłość jest czymś tak wielkim, że nie da się jej zniszczyć niczym. A ludzie, którzy nie potrafią kochać, są bardzo nieszczęśliwi. Bo kochać, to znaczy być oddanym tej osobie do końca, to znaczy, że wszystkiego tego, czego chciałabym dla siebie, chcę także dla tej drugiej osoby. Taka według mnie jest miłość czy też definicja miłości.

W związku trzeba codziennie coś dokładać. Drobne iskierki serdeczności podsycają płomień uczuć. Wystarczy, że przechodząc obok, przytulisz tę drugą osobę. Że zapytasz, czy by się nie napił herbaty i mu tę herbatę zrobisz. Ocieplisz głos, jak rozmawiasz przez telefon. Takie proste gesty pokazujące, że on lub ona jest dla ciebie kimś wyjątkowym.

kartki walentynkowe do wydrykowania kartki walentynkowe do wydrykowania kartki walentynkowe do wudrukowania

kartki walentynkowe do wudrukowania 5

Kartki mają format A5.
Pobierz: Be My Valentine
Pobierz: XOXO
Pobierz: LOVE 1
Pobierz: LOVE 2
Pobierz: YOU and ME

Życzę Wam, aby jednak to święto było pełno miłości dla każdego z Was.

Jeśli będziecie mieli ochotę na inne moje grafiki zapraszam do działu GRAFIKA.darmowa grafika