Czasem mam takie dni, że samo wstanie rano z łóżka jest dla mnie najtrudniejszą z możliwych do zrobienia rzeczy. Kiedy jednak zmuszę się do pobudki, kolejne czynności wydają się już tylko bardziej przygnębiające. Wtedy jak najszybciej sięgam po poprawiacze humoru. Szukam śmiesznych, czasem motywujących sentencji, czegoś, co sprawi, że poczuję się o wiele lepiej. Niestety pomimo tego, że internet pełen jest motywujących plakatów, ja nie mogłam znaleźć niczego, co by trafiło w moje poczucie estetyki. Postanowiłam więc stworzyć coś swojego, co wiem, że zawsze doda mi sił i nie zawiedzie – NAJBARDZIEJ KOBIECE PLAKATY! 

PLAKATY,
KTÓRE POWINNA MIEĆ
KAŻDA KOBIETA

Kiedy patrzę na te plakaty, wydają mi się na pierwszy rzut oka takie proste. Kilka wyrazów po angielsku. Biała kartka, czarny font. Niby banalne połączenie, ale moim zdaniem nie ma ładniejszego i lepszego, które by tu pasowało.

Przecież czasem wystarczy mały komplement i nastrój poprawiony, prawda?

A gdyby tak samodzielnie polepszać sobie humor i dodawać pewności każdego dnia? Nie musieć czekać, aż ktoś nam powie: „Hej Piękna!„, „Jak ładnie dziś wyglądasz„. Teraz są od tego moje plakaty! U mnie wiszą wszystkie trzy! Potrójna dawka dobrej grafiki nigdy nie zaszkodzi, prawda? ;)

PLAKATY DO DRUKU PLAKATY DO DRUKU PLAKATY DO DRUKUPLAKATY DO DRUKU 25

Plakaty są gotowe do pobrania w wersji A4.

be your bestpobierz
do what you lovepobierz
hello beautifulpobierz

Standardowo będę prosiła Was o to, byście pokazali mi jak wykorzystujecie moje plakaty.
Oznaczajcie mnie na instagramie (www.instagram.com/tomitobi.pl)