To już LISTOPAD? Czas ostatnio ucieka mi tak szybko, że gdyby nie regularne śledzenie plannera z października, z pewnością bym przegapiła konieczność zrobienia dla siebie (i dla Was) nowego.

Październik w tym roku jest absolutnie najbardziej bezproduktywnym miesiącem jaki do tej pory miałam. W pewnym momencie czułam, że mój mózg działał na za wysokich obrotach. Przytłoczyła mnie jesienna aura. Czułam, że świat kręci się za szybko, a ja nie zauważam tego, co dzieje się dokoła mnie. I wtedy na horyzoncie pojawił się weekendowy wyjazd do Świeradowa Zdrój. Dziś wiem, że tego mi było potrzeba! Mogłam spędzić kilka dni sama ze sobą, odpocząć od rzeczywistości. Pozwoliłam, by ktoś inny dbał o mnie. Nie martwiłam się obiadami, lekcjami, porządkiem. Ładowałam swoje baterie w luksusowym hotelu. Wróciłam zrelaksowana, gotowa do stawienia czoła wszelkim problemom.

Dziś wstaję silniejsza o doświadczenia ostatnich dwóch miesięcy. Wiem, że obojętnie co będzie się działo, mam na kogo liczyć. Długie rozmowy z M. uświadomiły mi, że to On jest moją największą ostoją, podporą. Że razem wiele potrafimy pokonać. Wystarczy usiąść, porozmawiać, przeanalizować co nieco.

I po raz kolejny wracam do swojego ulubionego powiedzenia:

Nie ma sytuacji bez wyjścia. Trzeba je tylko umieć znaleźć.

Życzę Wam, żebyście potrafili znaleźć swoje wyjścia.

pobierz planner

___________________

– planner jest dostosowany do druku w formacie A4
– drukując, nie zapomnijcie o ustawieniu na drukarce najwyższej jakości druku
– planner stworzyłam sama, co oznacza, że posiadam do niego wszelkie prawa, dlatego jeśli będziecie go używać i pokazywać publicznie, proszę o podlinkowanie do wpisu lub oznaczenie nas na zdjęciu

A jeśli chcecie o wiele bardziej poczuć jesień w swoich mieszkaniach,
zachęcam do odwiedzenia działu GRAFIKA, gdzie znajdziecie jesienne plakaty.
 • Patrycja

  Mi, niestety, planner nie chce się otworzyć. Kręci, kręci, aż wyskakuje błąd:(

  • Już naprawione. Powinno działać bez problemu.

   • Patrycja

    Wszystko działa! Super, a sam planner jest przepiękny:)
    Pozdrawiam